Benefiet Comedy Night

We kijken terug op een geweldige en zeer geslaagde benefiet comedy avond in Comedy Club Haug. We hebben aardig wat afgelachen! Mede dankzij de comedians, Comedy Club Haug, sponsoren, ambassadeurs, donateurs en natuurlijk onze gasten, hebben we een heel mooi bedrag opgehaald voor onze stichting. De veiling en de loterij, die enthousiast werden geleid door onze MC Tim Hartog waren een groot succes, met als hoogtepunt het Feyenoord voetbalshirt beschikbaar gesteld door Lutsharel Geertruida, die overigens zelf ook aanwezig was.
 
 
Op de fotogalerij op deze website zijn de foto’s van deze avond te zien.
 
 
Dit soort benefietavonden zijn ontzettend belangrijk voor ons als stichting en voor alle kinderen die we daarmee een extra steuntje in de rug kunnen bieden.
 
Iedereen nogmaals hartelijk dank!